Kontakt

O nas

Naszą misją jest dostarczenie wiedzy oraz narzędzi, które pozwolą Państwa Firmie łatwo organizować i zarządzać konferencjami. Managerowie naszej firmy to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu Zespołów Sprzedaży i Marketingu. Wiedza tych profesjonalistów jest dziś wykorzystywana w działalności S&P Partners i pracuje na sukces naszych Klientów.

Twórcą oprogramowania Vinci jest firma S&P Partners. Najważniejsze kierunki jej działań to:

Skuteczność naszych działań zawdzięczamy przede wszystkim wiedzy, doświadczeniu i pomysłowości, ale także zaangażowaniu i umiejętnej koordynacji działań całego zespołu. W S&P Partners przez jakość rozumiemy idealne dopasowanie tych wszystkich elementów do potrzeb Klienta.


„Dotacje na innowacje”, „Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. „Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B wspomagającego planowanie i zarządzenie projektami edukacyjnymi dla branży farmaceutycznej w celu automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy S&P Partners i jej partnerami”
Numer umowy o dofinansowaniu: UDA-POIG.08.02.00-30-097/12-00; Okres realizacji projektu: 01.02.2013 – 31.05.2014; Kwota dofinansowania: 374.050,00 PLN